Disable Copy And Past

10 Aralık 2011 Cumartesi

MSA'da Pril Pril Bir Gün:))


Duygu Duman Hanım'dan bir etkinlik daveti aldım; Henkel Firması Türkiye'nin en köklü bulaşık deterjanı markası Pril'i; Pril 3'lü güç ile yenilemiş ve bulaşık makineleri için de Pril yeni Jel'i çıkarmış. Birsel İçses :"Zaten yıllardır bildiğin ve güvendiğin marka, sadece ürün denemek için o kadar yol gidilir mi? Marketten al, güvenle kullan, işte" Davetiyeyi sonuna kadar okuyorum: " Oooo! Etkinlik MSA' da (Mutfak Sanatları Akademisi), hem de blogger arkadaşlarla yılbaşı yemekleri hazırlayacağız. İşte, bunun için dağ-tepe bile aşılır:))"Türkiye'nin bir numaralı bulaşık deterjanı Pril ailesi, Pril 3'lü güç ile kendini yeniledi. Yeni Pril 3'lü güç, özel formülü sayesinde sadece zorlu yağ lekelerini çıkarmakla kalmıyor, bulaşıklarda kalan kötü kokulara etki ediyor, tencere, tava ve tabakların ilk günkü parlaklığını korumasını sağlıyor. Bloggerlar olarak yemeklerimizi pişirip yedikten sonra bizzat test ettik, bulaşıkları kimseye bırakmadık:)) Herkesin yetişmek zorunda olduğu bir işi olmasa MSA'yı silip, süpürüp bir de paspas atacaktık, olmadı:))

Bulaşıkta tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir marka olan Pril, bulaşık makinesi deterjanında da tüketicilerin karşılaştığı problemlere çözüm getirmek amacıyla ailesine Pril Jel'i de ekledi. Bulaşık makinesi deterjanlarında şimdiye kadar toz ve tablet şeklinde sunulan Pril, yeni Pril Jel ile yeniliğe imza atıyor. Pril ailesine yeni eklenen Pril Jel pratik şişesi ile kullanım kolaylığının yanı sıra, güçlü formülü ile etkili ve kalıntısız bir temizlik sağlıyor.
MSA'da eğitmen şeflerimiz eşliğinde neler mi pişirdik? Önce Balkabağı çorbası ile başladık. Balkabağını tatlı dışında kullanmadığım için önce önyargı ile yaklaştım, tadına bakınca çok şey kaçırdığımı anladım. Sonra Rulo Hindi Göğüs, Parmesanlı Domates Sos ile, hindimiz fırında pişerken de Kestaneli ve Karidesli Risotto. Tatlı olarak da Nane Likörlü Panna Cotta. Tatlımızı zaman yetmeyeceği için şeflerimiz bizim için önceden hazırlamışlar, bize de afiyetle yeme kısmı kaldı:)) Menü ve ortam o kadar güzeldi ki; Henkel temsilcileri ve Duygu Hanım da bizlerle birlikte yemek yapmaktan kendilerini alıkoyamadılar, belki yeni bloggerların ortaya çıkmasına vesile olmuştur, bu etkinlik.

Bizlere yaşattıkları güzellikler için Henkel ailesine, Duygu Hanım'a ve MSA'ekibine çok teşekkür ediyorum. Yine herşeyin düşünüldüğü bir etkinlik olmuştu, MSA'ya da bu yakışır:)) Etkinlik sırasında yiyebileceğimizden fazla yemek pişirmiştik, ben de çöpe atılacak diye üzülüyordum. Sonra eve götürebileceğimiz söylendi ve paket yapmak için kutular, streç filmler dağıtıldı. "Herşey güzel de elimizde mi taşıyacağız? Keşke poşetimiz olsaydı:((" Tabii ki onu da düşünmüşler; üzerine "MSA'DA PİŞİRDİM, EVİME DE GETİRDİM" yazan özel çantaları görünce hepimizin yüzünde kocaman, mutlu bir gülümseme.....

1 yorum:

Zeynep dedi ki...

çok keyifli bir etkinlik olmuş gerçekten:)nefis yemekler pişirmişsiniz,ellerine sağlık canım
öperimmm