Disable Copy And Past

29 Nisan 2014 Salı

Pril'den Erken Anneler Günü Hediyesi; Anne-Çocuk Mutfaktayız Atölyesi...
26 Nisan Cumartesi günü kızımla birlikte Müge Akay'ın davetiyle Pril'in EKS Mutfak Akademisi'nde düzenlediği "anne çocuk mutfaktayız atölyesi" ne katıldık. Blogger dostlar ve çocukları ile birlikte şef Özgür Aktaş eğitmenliğinde bol bulaşıklı, nefis lezzetler hazırladık, keyifli bir gün geçirdik. Menü çocukların seveceği lezzetlerden seçilmiş; lazanya, çikolatalı cup cake ve akdeniz salata. Minikler önce anneleri ile birlikte cup cake pişirdi; yüzler, gözler cup cake den arta kalan çikolataya bulandı, sonra ayrı masaya geçip resimler çizildi, oyunlar oynandı. Cup cake ler  soğuyunca da zevklerine göre süsleyip tadına baktılar. Günün sonunda dağ gibi bulaşık ortaya çıktı; benim gibi bulaşık makinası olduğu halde elde yıkama alışkanlığından vazgeçemeyen hanımları çıldırtmaya yeter, hele bir de kurumuş nişastalı bulaşıklar... Neyse ki Pril'in yeni ürünü imdadımıza yetişti. Hamarat hanımların bulaşıktaki değişmeyen tercihi Pril, şimdi elde bulaşık yıkamayı zorlaştıran inatçı lekeler ve nişasta kalıntılarında etkili, yepyeni bir formül geliştirdi.  
Elde bulaşık yıkayan hanımlar en çok nişasta kalıntılarını çıkartırken zorlanıyor. Elbette hanımların yardımına her zamanki gibi Pril koşuyor. Pril’in yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratan yeni formülü, bulaşıkta dönüm noktası yaratıyor. Pril’in yeni formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü inatçı lekeleri, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarını söküp atıyor. Aktif maddeler, lekeli yüzeye yapışıyor ve temas sağladığı kirleri söküyor. Enzimler ise kurumuş nişastalı yüzeylere yapışarak kalıntıları çözüyor ve kolayca çıkmalarını sağlıyor. Böylece Pril ile elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmıyor. 
Yenilenen formüllü Pril’in üstün temizleme gücü ile hamarat hanımlar şimdi istedikleri yemeği korkmadan yapabiliyor ve misafirlerini gönül rahatlığı ile ağırlayabiliyor.
Annelerin, çocuklarıyla geçirdikleri her anın hazine değerinde olduğunun bilinciyle çocuklarımızla güzel zaman geçirmemizi sağlayarak bizlere verilebilecek en güzel hediyeyi sunan Pril'le TEŞEKKÜRLER.

 

 

1 yorum:

Bademle Buduk dedi ki...

keyifli bir gündü, tanıştığımıza memnun oldum :)