Disable Copy And Past

15 Haziran 2012 Cuma

Yuva Maya Ziyareti

 Geçtiğimiz günlerde Yuva Maya'nın misafiri olduk; FAM'da (Fırıncılık Araştırma Merkezi) pişirdik-yedik, öğrendik, eğlendik, harika vakit geçirdik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
 Kapıdan girer-girmez aldığımız mis kokuları takip ederek Fatma Hanım'ın bizler için hazırladığı nefis ötesi kruvasanlara ulaştık:)) Tarifi  http://yuvamaya.com.tr/icerik/hamur-isi-tarifler/kruasan_59.aspx. da var. Uygun bir zamanda denemeyi düşünüyorum ama becerebilir miyim, bilmiyorum. Fatma Hanım'ın ellerine sağlık.
 Yuva Maya'nın yeni çıkan ürünü Yuva Yüksek Lifli Diyet Ekmek Karışımı ile Vejetaryen Pizza, Yüksek Lifli Diyet Ekmek, Galeta, Akdeniz Ekmeği ve Zeytinli Ekmek gibi evde kolayca yapılabilen hijyenik, sağlıklı ekmek ve farklı tarifler yaptık ve afiyetle yedik. Yiyemediğimizi de paket yaptık:))



 Bunlar FAM'da çalışan ustaların test amaçlı yaptıkları ekmekler...
Fatma Hanım'dan ekmek hamuruna şekil verme ve bıçak atma teknikleri öğrendik. Siz de böyle etkinliklere katılmak istiyorsanız Yuva Maya'nın Facebook sayfasını takip edebilirsiniz. Tekrar teşekkürler Yuva Maya, yeniden görüşmek dileğiyle:)) Diğer katılımcı arkadaşlarla yaptığımız lezzetlerin tariflerini en kısa zamanda paylaşacağım.

1 yorum:

Akdeniz Kızı dedi ki...

ekmeklerden bir tane kapasım geldi.....nasılda enfes görünüyorlar....sevgiler