Disable Copy And Past

11 Ocak 2010 Pazartesi

Sunshine Blogs Ödülüm ve Dostluk


Sevgili http://sevdalitatlar.blogspot.com/ Sevil, http://gelinck.blogspot.com/ , http://gelincikmutfak.blogspot.com/ , http://petunyalarim.blogspot.com/ , tatlılar Gülcandan , http://pasakizimutfakta.blogspot.com/, http://zuzugunlugu.blogspot.com/ arkadaşlarım beni bu güzel ödülle onurlandırdı, kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kural gereği bu ödülü 12 kişiye dağıtmam gerekiyormuş ama ben sayfamı ziyaret eden tüm blogcu dostlara gönderiyorum.
Sevgili http://sagliklimutfak.blogspot.com/ Hilal , http://sevdalitatlar.blogspot.com/ Sevil , http://kekcafe.blogspot.com/ Şehnaz , http://cocuklarimicin.blogspot.com/, http://gelincikmutfak.blogspot.com/beni dostlarından biri olarak kabul ederek ayrı bir gurur verdiler. Ben de dostluk bildirimini dostluğun kıymetini, paylaşmayı bilen herkese gönderiyorum. Umarım sanal başlayan dostluklar gerçeğe dönüşür ve kalıcı olur.
"Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur."
**MONTAIGNE**

5 yorum:

Hilalland dedi ki...

BİRSELCİĞİM ÇOK İNCESİN TEŞEKKRÜE DERİM CANIM:)

sevil(birdemliksohbet) dedi ki...

canım benim ee biz seni can kardeş dost yakın sırdaş olarak görüyorum kısacası seni seviyoruz fıstıgım

FİLİZ'CE LEZZETLER dedi ki...

İki ödül için de tebrikler cnm..Ne kadar çok sevildiğinin bir göstergesi..bu arada yaban mersinli pastana bayıldım,ellerin dert görmesin..sevgiler..

mis kokulu lezzetler dedi ki...

Ödülünüz için tebrikler.Sevgiler.Mine

paşakızı mutfakta dedi ki...

Canım merhaba..Blogumda ödül var:)Uğrarmısın.Sevgiler..